logo3

youtube

niedziela, 21 grudzień 2014 16:41

Biatlon. Kolejne punkty Nowakowskiej

Zakończył się Puchar Świata w Pokljuce (Słowenia). W niedzielę odbyły się biegi masowe kobiet (12,5 km) i mężczyzn (15 km).
W Ałmatach (Kazachstan) zakończyły się akademickie mistrzostwa świata. Bardzo dobrze spisali się w nich reprezentanci Polski, zdobywając aż 14 medali.
Niestety, wbrew życzenim Apoloniusza Tajnera, na skoczni w Engelbergu nie doszło do "przełamania" się kadry Łukasza Kruczka. Chociaż Piotr Żyła zajął dzisiaj "aż" 15 miejsce. Co prawda po pierwszej serii był siódmy. Wygrał Czech, Roman Koudelka.

sobota, 20 grudzień 2014 20:32

Biatlon. Wszystkie Polki punktowały

Podczas sobotnich zawodów Pucharu Świata w Pokljuce (Słowenia) odbył się bieg pościgowy kobiet na 10 km. Wśród startujących były reprezentantki naszego kraju, które ukończyły rywalizację na punktowanych pozycjach.
W szwajcarskim Engelbergu, tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem, odbywają się konkursy skoków narciarskich, zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata. W tym dzisiejszym, sobotnim, triumfował reprezentant Niemiec, Freitag. A biało-czerwoni? Wystartował kwartet, do drugiej serii awansował tercet...
piątek, 19 grudzień 2014 15:18

Obie Polki nie zostały sklasyfikowane

W slalomie gigancie rozgrywanym w ramach Pucharu Europy we włoskim Valtournenche nie najlepiej spisały się polskie reprezentantki. Maryna Gąsienica-Daniel oraz Sabina Majerczyk nie zostały sklasyfikowane w zawodach.
piątek, 19 grudzień 2014 00:00

Czwórka poskacze jutro w Engelbergu

Według Apoloniusza Tajnera, konkurs w Engelbergu ma być "przełamaniem" dla kadry Łukasza Kruczka. Po dzisiejszych kwalifikacjach tego nie widać. Czterech, z siedmiu reprezentantów Polski awansowało do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata. Kwalifikacje wygrał Słoweniec Jernej Damian.