logo3

youtube
 

Felietony

CZWARTA TERCJA
pawel-guga
PO KRAKOWSKU
wojtek-batko
TEMPO PÓŹNIEJ
jerzy-cierpiatka
Kraków chce być gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
Wszystkie głosy:
Pierwszy głos:
Ostatni głos:
Maszachaba Centrum Medycznee

logo-olimpijskie
Pomysł organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Krakowie spotkał się z różnorakim odbiorem wśród mieszkańsów Grodu Kraka. Spytaliśmy o plusy i minusy organizacji takiego przedsięwzięcia Panią dr hab. Renatę Seweryn z Katedry Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
poniedziałek, 14 kwiecień 2014 15:02

Jędrzej Dobrowolski oficjalnie zakończył sezon

W sobotę 12 kwietnia na Kasprowym Wierchu odbyło się wyjątkowe wydarzenie. "Kasprowy Speed Ski" czyli zjazd pokazowy Jędrzeja Dobrowolskiego trasą Gąsienicową połączony z próbami bicia rekordów prędkości młodych adeptów szkółek narciarskich.
czwartek, 10 kwiecień 2014 23:30

Jaśkowiec będzie trenowała z Kowalczyk

Ostatni sezon sportów zimowych w biegach narciarskich dostarczył polskim kibicom emocji nie tylko ze względu na występy Justyny Kowalczyk. Swoje pięć minut miała również Sylwia Jaśkowiec. Czy naszej drugiej biegaczce uda się zrobić krok naprzód w kolejnym sezonie?
Łukasz Kruczek trenerem kadry austriackich skoczków narciarskich? Oczywiście, że nie! To był tylko taki nasz żarcik prima aprilisowy.
Zarząd Pierwszego Klubu Honorowych Dawców Krwi Cracovia Pasy organizuje Akcję Krwiodawstwa poświęconą w hołdzie bł. Janowi Pawłowi II, która odbędzie się w dniu 29 marca 2014 r. w godz. 10 00 - 16 00 w Wieży Ratuszowej na Rynku Głównym.
- Czy jesteś za organizacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku w Krakowie? - tak ma brzmieć pytanie skierowane do mieszkańców Krakowa w sprawie organizacji wielkiej imprezy sportowej. Żeby wynik głosowania był wiążący należy spełnić jeden warunek.
poniedziałek, 24 marzec 2014 18:09

Siódme miejsce Polki w finale Pucharu Świata

We francuskim La Plagne została rozegrana ostatnia runda Pucharu Świata w skicrossie, w której wzięła udział zawodniczka z Tuchowa - Karolina Riemen-Żerebecka.
Strona 1 z 52

logo sportmalopolski.pl

 

wersja testowa portalu