logo3

youtube
 
W piątek i sobotę odbędą się konkursy Pucharu Świata w Kuusamo. Zabraknie w nich jednak Kamila Stocha, u którego uraz stawu skokowego okazał się poważniejszą kontuzją. Trener kadry narodowej, Łukasz Kruczek podjął decyzję o tym kto zajmie miejsce zwolnione przez najlepszego polskiego skoczka.
Comarch Cracovia już w pierwszym meczu barażowym o uczestnictwo w finale Pucharu Polski praktycznie zapewniła sobie zwycięstwo w tym dwumeczu. Rewanż, który zostanie rozegrany za tydzień w Krakowie wydaje się być już tylko formalnością.
niedziela, 23 listopad 2014 22:15

Gąsienica-Daniel powtórzyła sukces

W drugim dniu zawodów FIS w szwedzkim Gaellivare Maryna Gąsienica-Daniel ponownie błysnęła świetną formą w slalomie gigancie. W niedzielę zawodniczka z Zakopanego ponownie zajęła drugie miejsce ustępując tylko Tinie Robnik. Dobrze spisała się również Karolina Chrapek.
Bez dwukrotnego mistrza olimpijskiego - Kamila Stocha wystartowały zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich sezonu 2014/15. W Klingenthal zwyciężył czeski skoczek - Roman Koudelka. Drugi na podium był Austriak - Stefan Kraft, a trzeci Niemiec - Andreas Wellinger. Tylko dwóch Polaków zakwalifikowało się do drugiej serii. Ostatecznie Piotr Żyła zajął czternastą pozycję, a Maciej Kot był 29.
niedziela, 23 listopad 2014 01:44

Kalla pokazała klasę. Niezły występ Polek

Szwedki zdominowały sobotnie zawody FIS w biegach narciarskich. Na trasie w Bruskvallarnie liczącej 10 km pierwsze dziewięć pozycji przypadło gospodyniom. Bezkonkurencyjna była jednak Charlotte Kall, która konkurentki pozostawiła w tyle z przewagą minuty. W czołowej trzydziestce znalazły się trzy Polki.
niedziela, 23 listopad 2014 00:41

Świetny wynik Zakopianki w Szwecji!

Gaellivare było gospodarzem zawodów rozgrywanych w ramach FIS w slalomie gigancie kobiet i mężczyzn. Znakomicie zaprezentowała się urodzona w Zakopanem Maryna Gąsienica-Daniel.
Dwukrotny złoty medalista ostatnich zimowych igrzysk olimpijskich nie zainaugurował zimowego sezonu w skokach narciarskich jak większość zawodników czyli w konkursie drużynowym w Klingenthal. Niestety zachodzi uzasadniona obawa, że Kamila Stocha może zabraknąć również w niedzielnym konkursie indywidualnym Pucharu Świata.
Strona 1 z 58

logo sportmalopolski.pl

 

wersja testowa portalu