logo3

youtube
 
Jeśli ktoś, w sobotę 13 bm, zawita do Zakopanego, będzie miał okazję uczestnictwa w bardzo ciekawie zapowiadających się zawodach sportowych. Zaplanowano tam bowiem ósmą już edycję Pucharu "Solidarności" w skokach narciarskich i pierwszy pucharowy "rzut" w kombinacji norweskiej.  
poniedziałek, 25 sierpień 2014 01:32

Majka zakończył występ w USA tuż za podium

Gdy światowe kolarstwo zaczęło na dobre emocjonować się ostatnim z wielkich wyścigów czyli Vueltą a Espana, Rafał Majka kończył swoją ostatnią dłuższa imprezę. Po wycieńczającym sezonie, dobrych startach w Giro d'Italia, Tour de France i zwycięskim Tour de Pologne znakomicie spisywał się również w USA Pro Challenge, w którym miał jechać na większym luzie.
Ostatni z wielkich tourów zainaugurowała drużynowa jazda na czas. Ku uciesze gospodarzy w Jerez de la Frontera triumfował zespół Movistaru, który na czoło klasyfikacji generalnej wysunął Jonathana Castroviejo. Dobrze spisał się także ekipa Cannondale z polskim kolarzem w składzie.
niedziela, 24 sierpień 2014 04:14

Majka stracił podium na czasówce

Jazda indywidualna na czas nawet na górzystej trasie nie była mocną stroną Rafała Majki. Świetnie spisał się na tego typu próbie w Tour de Pologne, całkiem dobrze pojechał także w USA Pro Challenge, ale nie wystarczyło to do zachowania miejsca w pierwszej trójce klasyfikacji generalnej. Bezkonkurencyjny okazał się prowadzący Tejay Van Garderen z BMC.
sobota, 23 sierpień 2014 14:43

Majka trzyma się czołówki. Polak awansował

Kolarze ścigający się w Kolorado mają już za sobą piąty etap wyścigu USA Pro Challenge. Rafał Majka zamknął pierwszą dziesiątkę etapu i umocnił się na drugiej lokacie w klasyfikacji generalnej. W niej swoją pozycję polepszył drugi z Polaków w stawce, Bartosz Huzarski z NetApp-Endura.
piątek, 22 sierpień 2014 11:37

Polacy trzymają się czołówki

Czwarty etap USA Pro Challenge nie wniósł niczego nowego do klasyfikacji generalnej. Najlepiej z grupy finiszował Włoch Elia Viviani (Cannondale), zaś cała trójka Polaków dojechała w głównej grupie. Liderem pozostaje Amerykanin Tejay Van Garderen (BMC), a tuż za nim plasuje się Majka.
czwartek, 21 sierpień 2014 20:12

Majka szaleje w Stanach!

Miał właściwie tylko przejechać spokojnie USA Pro Challenge, jednak Rafał Majka nie byłby sobą gdyby nie "pohasał" po tamtejszych górach. Małopolski kolarz zajął drugie miejsce w najtrudniejszym etapie imprezy rozgrywanej w Kolorado, zaliczając solidny awans w klasyfikacji generalnej.
Strona 1 z 66

logo sportmalopolski.pl

 

wersja testowa portalu